Inca un moment SCANDALOS in Anglia. Pumn in gura dat portarului, arbitrul a refuzat sa anuleze reusita! Ce gol a primit Liverpool

Liverpool Andy Carroll West Ham Anglia
Data publicarii: Duminica 06 Aprilie 2014, 19:55
Data actualizarii: Duminica 06 Aprilie 2014, 21:09

► Wrestlemania 30. WOW for the SHOW. Nebunie in ring in fata a 80.000 de oameni luni dimineata de la ora 02.00. Vezi AICI evenimentul

Lupta la titlu in Premier League este din ce in ce mai incinsa - dupa ce Manchester City a inscris cu Southampton golul de 2-1 dupa un ofsaid evident, Liverpool a fost victima unei gafe imense de arbitraj.

Gerrard deschisese scorul in minutul 44 din penalty pentru un hent la Tomkins si parea ca Liverpool va avea avantaj la pauza. La ultima faza a reprizei, Mignolet a fost lovit cu pumnul in fata de Carroll, mingea a sarit de la Demel care a inscris. VIDEO AICI

Tusierul a semnalizat faultul in atac insa centralul Anthony Taylor a validat reusita. Jucatorii lui Liverpool au continuat sa protesteze, mai ales ca pe ecranele stadionului era data reluarea. Arbitrul a refuzat insa sa priveasca imaginile!

In a 2-a repriza, Anthony Taylor a acordat al 2-lea penalty pentru Liverpool dupa un fault al portarului Adrian la Flanagan, Gerrard transformand si de aceasta data.