Tade, DECISIV in amicalul jucat azi de Steaua! Imagini in premiera din Steaua 1-0 Al Ittihad Kalba! Ce echipa a folosit Radoi

Steaua Al Ittihad Kalba gregory tade Amicale
Data publicarii: Sambata 05 Septembrie 2015, 13:35
Data actualizarii: Sambata 05 Septembrie 2015, 13:40

Steaua a jucat in aceasta dimineata un amical cu Al Ittihad Kalba. Tade a marcat unicul gol.

Tade a marcat in minutul 50 golul cu care Steaua a invins echipa din Emiratele Arabe Unite. Meciul a inceput cu un minut de reculegere in memoria victimelor din randul refugiatilor din Siria.

Radoi a inceput meciul cu: Nita (cpt) - Alcenat, Rapa, Tosca, Guilherme - Tahar, Filip - Mihalcea, Stanciu, Diarrasouba - Tade.

In repriza a doua au jucat: Nita - Matei, Rapa, Aldea, Tarnovan - Sulley, Breeveld - Simion, Stanciu, Enceanu - Tade.

In minutul 60, pentru Campioni au intrat in teren Hamroun si Bakali, care i-au inlocuit pe Stanciu si Tade.